Wydarzenia, inicjatywy, projekty

Oferta i działalność GOKiS > Wydarzenia, inicjatywy

GOKiS jest organizatorem licznych przedsięwzięć związanych z kulturą, sztuką i sportem. Naszą misją jest angażowanie mieszkańców gminy w życie kulturalne regionu. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych do udziału w warsztatach i kołach działających przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Łaniętach. Działania artystyczne podejmowane przez GOKiS skupiają się w głównej mierze na muzyce, plastyce, rękodziele oraz dekoratorstwie. Nabór do kół pozostaje otwarty przez cały rok. Zachęcamy do podjęcia artystycznych inicjatyw. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, pozostajemy otwarci na Państwa propozycje w zakresie prowadzonych zajęć czy podejmowanych działań. Bądźmy w kontakcie!

Szanowni Państwo, ze względu na obostrzenia wprowadzone przez Rząd RP w związku z pandemią COVID-19, większość działań w ramach naszej działalności statutowej została zawieszona. O stopniowym powrocie do standardowego rozkładu pracy GOKiS będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz na naszym fanpejdżu w serwisie Facebook. 

Aktualności z tego działu

Poniżej znajdują się aktualności z bieżącego działu. Zachęcamy do kliknięcia w wybrany artykuł, aby przeczytać pełną treść.

KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI 11 LISTOPADA

KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI 11 LISTOPADA

Wójt Gminy Łanięta oraz GOKiS Łanięta zapraszają uczniów klas 0-VIII do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Moja Mała Ojczyzna" organizowanym w związku z Narodowym Świętem Niepodległości 11 Listopada. Zasady udziału w konkursie w treści plakatu i załączonym...

czytaj dalej
Kolejny konkurs artystyczny rozstrzygnięty!

Kolejny konkurs artystyczny rozstrzygnięty!

Z wielką radością rozstrzygnęliśmy konkurs artystyczny "Podczas epidemii dzieci się nie nudzą" zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Łaniętach. Mamy aż pięcioro zwycięzców w 3 kategoriach wiekowych. Nagrodziliśmy 4 prace plastyczne oraz jedną literacką...

czytaj dalej