Koło Pań Aktywnych

Oferta i działalność GOKiS > Koło Pań Aktywnych

Przy GOKiS w Łaniętach prężnie działa Koło Pań Aktywnych. Koło zrzesza mieszkanki naszej gminy zajmujące się rękodziełem. Panie tworzą rękodzieło okolicznościowe np. świąteczne, bożonarodzeniowe, wielkanocne oraz inne wyroby rękodzielnicze, np. dekoracyjne kwiaty, kompozycje, ozdoby. Chętnie biorą udział w działaniach i inicjatywach podejmowanych przez GOKiS i gminę Łanięta. Koło Pań Aktywnych w 2019 r. reprezentowało gminę na dożynkach powiatowo-gminnych w Strzelcach, częstując uczestników imprezy pyszną zupą. Panie aktywne bardzo chętnie biorą udział w działaniach na rzecz gminy – wspierają działania scenograficzne i dekoratorskie podczas imprez plenerowych, angażują się w życie miejscowej parafii (poniżej przykładowe prace wykonane przez Koło Pań Aktywnych podczas spotkań w 2019 roku).

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Kliknij wybraną zakładkę poniżej, aby odczytać pełne informacje o zajęciach

Zajęcia rękodzieła w ramach spotkań Koła Pań Aktywnych

Zajęcia w każdy czwartek od 14.00 do 18.00 (członkinie Koła), siedziba GOKiS

Szanowni Państwo, ze względu na obostrzenia wprowadzone przez Rząd RP w związku z pandemią COVID-19, większość działań w ramach naszej działalności statutowej została zawieszona. O stopniowym powrocie do standardowego rozkładu pracy GOKiS będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz na naszym fanpejdżu w serwisie Facebook. 

Aktualności z tego działu

Poniżej znajdują się aktualności z bieżącego działu. Zachęcamy do kliknięcia w wybrany artykuł, aby przeczytać pełną treść.