Z radością informujemy, że od 18 maja 2020 roku wznawiamy pracę Biblioteki – będzie można oddać lub wypożyczyć wybrane pozycje przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności. Dostęp do sali z księgozbiorem został ograniczony, a przy wejściu została zamontowana osłona plexi dla zwiększenia bezpieczeństwa Czytelników i pracowników. Wszystkich, którzy zechcą nas odwiedzić prosimy o przestrzeganie podstawowych wytycznych w związku z zagrożeniem COVID-19: założenie maseczki ochronnej, rękawiczek oraz dezynfekcję rąk w budynku GOKiS. Powracamy również do ustalonych godzin pracy – Biblioteka czynna będzie w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godz. 7.30-15.30 oraz w czwartki od 10.00 do 18.00. Uwaga! Codziennie w godz. 12.00-12.30 przerwa techniczna (wietrzenie i dezynfekcja pomieszczeń Biblioteki). Serdecznie zapraszamy!