Informujemy, że po przeprowadzonej inwentaryzacji zbiorów w Gminnej Bibliotece Publicznej odnotowaliśmy kilkudziesięciu czytelników, którzy nie oddali w terminie książek. Bardzo prosimy o ich pilny zwrot – w tej chwili osobom oddającym książki nie naliczamy żadnych kar, zatem zwrotu można dokonać bez konsekwencji (chyba, że zostało wysłane upomnienie – wówczas należy uregulować koszt upomnienia w wysokości 5,90 PLN). Opłatę dodatkową, zgodnie z zarządzeniem, naliczamy w przypadku zgubienia lub zniszczenia książki – jej wysokość szacowana jest na podstawie aktualnej ceny nowego egzemplarza. Bardzo prosimy wszystkich, którzy posiadają przetrzymane pozycje o pilny kontakt z biblioteką – osobisty lub mailowy: bibliotekalanieta[małpa]op.pl.